אוטותאליה

שדרות ההסתדרות 58 חיפה

תיקון סוויץ לרכב

תיקון סוויץ לרכב

מנעולי דלתות רכבים צריכים, באופן אידיאלי לפתוח ולנעול את דלתות הרכב ללא מאמץ, אבל במקרה של תקלה, נדרש שירות מקצועי של תיקון סוויץ' לרכב, שזמין על ידי המומחים המוסמכים באוטותליה, זגגות רכב, שמתמחים בסוגי תיקונים והחלפות רכיבים בגישה מקצועית ומתקדמת, לכל סוגי הרכבים.

תיקון סוויץ לרכב בגישה ממוקדת ומקצועית

שירות תיקון מנעולים לרכב מתחיל עם איתור מדויק של הבעיה במנעול הרכב. מפעיל נעילת הדלת החשמלית הוא מכשיר מכני פשוט.

מערכת זו די קטנה בגודלה. מנוע חשמלי קטן מסובב סדרה של גלגלי שיניים דורבנים המשמשים כהפחתת הילוכים, וקיימות מספר שיטות לביצוע תיקון בגישה מקצועית וממוקדת, כל עוד בוחרים באנשי מקצוע מוסמכים בתיקון מנעולי רכבים מכל הסוגים.

יש כמה סיבות לצורך תיקון מנעולים לרכב

בחלק מהמקרים, תיקון מנעולים לרכב נדרש כשמנעול הדלת פגום בחלקו, אבל אם המנעול מפסיק לפעול לחלוטין, יש צורך בהחלפה מלאה. במכוניות מסוימות, מפעיל מנעול דלת הופך להיות רועש ומייצר רעש חריקה או זמזום כאשר מנעולי הדלת החשמליים נעולים או לא נעולים.

אם המנוע החשמלי או המנגנון בתוך מפעיל נעילת הדלת מתבלה, מנעול הדלת עשוי להינעל או להיפתח לאט או לעבוד לפעמים אך לא כל הזמן. במכוניות מסוימות, מנעול דלת כושל עשוי להינעל אך לא ייפתח, או להיפך. ברוב המקרים, הבעיה במפעיל מנעול דלת מוגבלת לדלת אחת בלבד.

פניה לשירות המקצוענים לתיקון מנעולים לרכב

אם מנעול דלת המכונית שלך עדיין אינו פועל כראוי לאחר תיקון מנעולים לרכב, ייתכן שיש אבחון נוסף של מכלול המנעול והמפעיל או כשל אפשרי ברכיבים אלקטרוניים. לכן חשוב לפנות למכונאים מומחים כדי לקבל ייעוץ מקצועי ומפורט מאחד הטכנאים המוסמכים כאן באוטותליה, זגגות רכב, עם ניסיון של 12 שנים בתחום.

בהתאם לממצאי הבדיקה המקיפה שנערוך, יתכן שיהיה צורך להחליף לחלוטין את המנעול. כדי לבצע שירות מקצועי ומתקדם של תיקון מנעולים לרכב, כדאי שתפנו לאחד מהמכונאים המוסמכים שלנו, שיגיע ויחליף עבורכם את מנעול דלתות הרכב שלכם.

פיראס עבד ראבו, מנהל ומייסד החברה, מציע שירותי תיקונים נרחבים לבעיות זגגות רכבים ותיקוני מנעולים או החלפתם, בהתאם לממצאי הבדיקה המקיפה שנערוך.