אוטותאליה

שדרות ההסתדרות 58 חיפה

תיקון חלונות חשמל לרכב

תיקון חלונות חשמל לרכב

תיקון חלונות חשמל לרכב הינה משימה אשר מוטב יהיה לשמור לאנשי המקצוע המובילים בתחום הרכבים. קיימות סיבות שונות להיווצרותה של תקלה במערכת זו, ועל מנת להבטיח את קבלת הטיפול המקצועי והאמין ביותר בתחום, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אוטותאליה כבר היום. לרשותכם יעמדו אנשי המקצוע המובילים אשר ידאגו לרכב שלכם כאילו והיה שלהם. אל תהססו וצרו קשר עם החברה לקבלת הטיפול המקצועי ביותר ברכב שלכם.

תיקון חלונות חשמל לרכב – באילו מקרים נדרש?

בעוד שבעבר חלונות הרכבים היו מכניים, הרי שהיום הרכבים שלנו מצוידים בחלונות חשמליים, אשר בדיוק כמו כל פריט חשמלי אחר, עשויים לסבול מתקלות כאלה ואחרות. בין התקלות השונות אשר עשויות לדרוש תיקון חלונות חשמל לרכב, ניתן יהיה למנות גם את הנקודות הבאות:

 • בלאי – שימוש בכל מוצר עשוי בשלב מסוים להביא לבלאי שלו. תיקונים מסיבה זו לרוב לא יהיו תכופים, אך בשעה שהחלונות החשמליים ברכבים בלויים, חשוב יהיה להשלים את התיקון הנדרש על מנת שהכל יעבוד בצורה המיטבית.
 • התקנה שאינה מקצועית – במידה והרכב שלכם עבר התקנה שאינה מקצועית של חלונות אלו, ייתכן והם אינם תקינים ודורשים טיפול נוסף. פנו אל אנשי מקצוע מנוסים אשר יוכלו להשלים את משימה זו בעבורכם ביעילות ובמקצועיות רבה.
 • קצר – מערכות חשמליות כוללות חלקים שונים אשר בכל אחד מהם עשויה להתרחש תקלה. טיפול מקצועי, מהיר ונקודתי יהיה זה שיאפשר לכם לשוב וליהנות מן החלונות שלכם ברכב.

תיקון חלון חשמלי לרכב עושים באוטותאליה

חברת אוטותאליה שמחה להעמיד לרשותכם את שירותיה המקצועיים אשר יסייעו בהענקת הטיפולים המתקדמים ביותר במגוון תחומים. חברתנו מתמחה בתיקון והחלפה של סאן רוף, חלון גג, תיקון מנגנוני חשמל, תיקון והתקנה של נעילה מרכזית, חשמל ברכב, גגות לרכב, ידיות, מצברים, נורות, ניקוי פנסים, מולטימדיה מקצועית לרכב, אביזרים לרכב ועוד. צרו קשר עם החברה כבר היום והבטיחו את קבלת השירות המקצועי בתחום.

אין ספק כי תיקון חלונות לרכב הינו משימה אשר מוטב יהיה להשאיר לאנשי המקצוע המיומנים של חברת אוטותאליה. חברתנו שמה דגש על השלמת עבודתה בצורה המדויקת ומקצועית אשר תבטיח לכם את קבלת התוצאות המרשימות והמובילות אותן אתם מבקשים. כך שבמידה והחלונות ברכב שלכם נתקעו, אתם לא מצליחים לפתוח אותם מבלי לסבול מרעשים נוראיים, הרי שהנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו בהקדם ואנו נספק בעבורכם את שירות הטיפולים והתיקונים המקצועי מכל.

תיקון חלונות רכב – נקודות חשובות שכדאי להכיר

אין ספק כי שירות תיקון חלונות לרכב הינו חיוני ובמידה ואתם מגלים תקלה בחלון, יהיה עליכם לקבל שירות זה בהקדם האפשרי. להלן מספק נקודות חשובות שכדאי יהיה להכיר בנושא:

 • שימוש לא נכון בחלונות או מנגד מניעה בהפעלתם עשוי להביא להיווצרותן של תקלות שונות. חלונות שלא נמצאים בשימוש זמן רב עשויים לצבור בתוכם לכלוך, חול ואבק אשר נכנס פנימה ומשבית את הפעולה שלהם.
 • במידה והחלונות של רכבכם פגומים ותקולים, הרי שהדבר עשוי להקל על עבודתם של פורצים. כך, שכבר ברגע שאתם מגלים כי קיימת תקלה, חשוב יהיה לפנות אל גורם מקצועי אשר יתקן אותה בהקדם.
 • בכל התקנה או תיקון של חלונות הרכב חשוב יהיה לוודא כי אתם פונים אל חברה מקצועית ומנוסה בתחום. זאת על מנת להבטיח את העובדה כי המשימה תושלם על הצד הטוב ביותר מבלי לגרום לנזקים או תקלות נוספות.

תיקון חלונות לכל סוגי הרכבים

שירותיה של חברת אוטותאליה מוענקים לכל אדם אשר זקוק להם. חברתנו מתמקדת בתיקון חלונות לכל סוג רכב, זאת לצד הענקת שירותי החלפה ותיקון גגות לכל סוגי הרכבים. אין סיבה להתפשר על שירות תיקונים אשר פחות מהטוב ביותר, ובעת פניה אל חברתנו אתם בוחרים במקצועיות ובאיכות ללא פשרות אשר חותרת להשגת התוצאות המרשימות והאיכותיות ביותר בעבורכם. צרו קשר עם חברתנו כבר היום ונשמח לעמוד לשירותכם בכל.

תיקון חלונות חשמל תקלות נפוצות

תיקון חלונות חשמל לרכב זהו דבר מתבקש כאשר יש בידכם רכב ישן או אפילו חדש. אין ספק שזו התעסקות לא כל כך נעימה בלשון המעטה ולכן קיימות חברות המתמחות הענף הרכב ובתיקונו. החלונות החשמליים ברכב שלכם נתקעו? לא מצליחים לפתוח או לסגור את חלונות הרכב מבלי שישמיעו רעשים מוזרים? אם כן, הגעתם למקום הנכון. חברת אוטותאליה מתמחה בתיקון חלונות חשמל לרכב וישמחו להעניק גם לכם שירות מקצועי, אמין ומהיר. התקלות הנפוצות הן:

 1. כבל קרוע במנגנון החלון – מדובר בתקלה הנפוצה ביותר בחלון החשמלי ברכב, ואם החלון שלכם לא מתפקד, זו כנראה הסיבה. הכבל עובד הרבה וקשה כי הוא זה שמקשר בין החלון עצמו למנוע. עם הזמן, וכתוצאה מבלאי טבעי, הוא נקרע. בגלל שהכבל הוא הגורם המתווך בין התושבות למנוע החלון, ברגע שהוא יקרע החלון פשוט לא ייפתח או ייסגר. 
 2. חלקי פלסטיקה שנשברים – עוד תקלה נפוצה בחלון חשמלי ברכב היא שברים בחלקי הפלסטיקה של החלון. הכוונה היא לא לכפתורי הפיקוד שאיתם אתם שולטים על החלון, אלא לחלקים פנימיים שמהווים חלק ממנגנון החלון. גם כאן, השברים קורים כתוצאה מבלאי טבעי, ופוגע בתפקוד החלון החשמלי ברכב. את החלקים הללו אי אפשר לרכוש בנפרד ולכן תיאלצו להחליף את כל המנגנון.
 3. קצר חשמלי – החלון ברכב (בהנחה שהרכב שלכם יוצר בעשורים האחרונים) מופעל באמצעות רכיבים חשמליים, ובאופן טבעי, ברכיבים חשמליים מתרחשים קצרים או שריפה של פיוזים. זה אחד הגורמים העיקריים לכך שהחלון לא יעבוד. במידה והקצר החשמלי גרם לשריפה של המנגנון לחלוטין, לא תוכלו לתקן את הרכיבים ותיאלצו להחליף את המנגנון.

אל חשש, אנחנו פה בשבילכם

אוטותאליה היא החברה המקצועית והמנוסה ביותר בשירות תיקון חלונות חשמל ברכב, חברתנו אספה ניסיון ומומחיות רבים במהלך שנות עבודתה בתחום החשמל והזגגות לרכב. את שירותיה החברה מציעה לחברות ביטוח, למפעלים ולמוסכים, לסוחרי רכב, לחברות ליסינג, לתחנות מוניות וללקוחות פרטיים. חברתנו מלווה במשך שנים ארוכות אלפי לקוחות מרוצים שנהנים מעבודתם של הצוות המקצועי שלנו. לפרטים נוספים ולתיאום תיקון פנו אלינו עוד היום בטלפון 04-9864091

תיקון חלונות חשמל בחיפה על ידי חברת אוטוטליה

תיקון חלונות לרכב הוא מצרך חשוב. כאשר חלון מתקלקל ברכב, קורה בדרך כלל מקצר במנגנון החשמלי של הרכב או בשל בלאי. מפחדים שיכנסו לכם מים לתוך האוטו? זקוקים לסיוע ולפתרון בתיקון החלון? אל תחששו, וגשו ישירות אל המומחים בתחום – חברת אוטותאליה, חברה המתמחה ביצור פתרונות ותיקונים לבעיות הרכב תוך כדי מתן שירות אדיב ואמין לאורך כל הדרך.

היכן כדאי לתקן חלונות לרכב בעלות נוחה?

מנסים לפתוח את החלון האחורי של הרכב ולא מצליחים? נצבר אבק בחלונות האחוריים עקב מיעוט פתיחת החלונות וסגירתם? בעיות אלו יש לתקן בהקדם – גם אם נדמה לכם שהן אינן דחופות כמו תקר בצמיג או בעיות במנוע. כלומר, כאשר חלון נתקע ונשאר פתוח, מדובר בפרצה הקוראת לגנב. בנוסף, וכאשר מתרחשת לפתע תקלה והחלון נותר סגור, תיווצר תחושת מחנק בתוך הרכב. בהתאם לכך, ישנה חשיבות רבה בפניה לאנשי מקצוע.

 • אם מדובר על רכב חדש במסגרת האחריות שלו אז ניתן לפנות לסוכנות שממנה קניתם את הרכב ולדרוש את התיקון המהיר. המחיר יכול לנוע בין כמה מאות שקלים לכמה אלפי שקלים בהתאם לתקלה.
 • רכבים יד שניה מומלץ לתקן רק במוסך שמחזיק אנשי מקצוע בתחום זה. המנגנונים שמפעילים את חלונות הרכב הם לא מסובכים אך יש לדעת כיצד להרכיב אותם ואיך לתקן אותם בצורה הנכונה. סבלנות היא מילת מפתח כאן ולעיתים תיאלצו להשאיר את הרכב ליום אחד במוסך.
 • חלקים מקוריים הם חשובים אך ניתן להשתמש גם בחלקי חילוף פחות יקרים שיעשו את העבודה. את ההחלטה ישאירו בידיכם.
 • מומלץ לבקש את החלקים שהוחלפו על מנת להבין מה אירע וגם כדי לצמצם את האפשרות של בעלי המקצוע להגדיל את התשלום.

לבחור רק בחברת זגגות רכב אמינה

בין אם נוצרה תקלה במנוע המתחבר למנגנון החשמלי ובין אם מדובר במנגנון עצמו, עליכם לפנות אל חברה מקצועית ואמינה המתמחה בעבודות תיקון חלונות רכב. בבואכם לפנות אל אנשי המקצוע, עליכם לברר, בין היתר, מי הם אנשי הצוות המופקדים על מלאכת התיקון ואיזו הכשרה הם עברו. בהתאם לתשובות לשאלות אלו ואחרות, תוכלו להירגע – ולדעת כי הרכב נמצא בידיים טובות.

חברת אוטותאליה היא החברה המקצועית והמנוסה ביותר בשירות תיקון חלונות הרכב, אשר מלווה במשך שנים ארוכות אלפי לקוחות מרוצים שנהנים מעבודתם של הצוות המקצועי שלנו. לפרטים נוספים ולתיאום תיקון פנו אלינו עוד היום בטלפון 04-986409