אוטותאליה

שדרות ההסתדרות 58 חיפה

תיקון גג חשמלי לרכב

תיקון גג חשמלי לרכב

גג חשמלי הוא פתח על גבי גג הרכב המאפשר כניסת אור או אוויר צח לתא הנוסעים של הרכב, במקרה של תקלה, נדרש תיקון גג חשמלי לרכב על ידי איש מקצוע מומחה בתחום. באוטותליה תקבלו שירות מקצועי של זגגות רכב, כולל החלפה ותיקון גגות לכל סוגי הרכבים.

הצורך בשירותי תיקון גג חשמלי לרכב

תיקון גג חשמלי לרכב נדרש כשהמתג מתקלקל או כשהמנוע החשמלי מפסיק לפעול. אם הגג אינו נפתח, הנזק עשוי להתרחש באחד מהרכיבים הבאים:

  • מסלולי התנעה סתומים
  • נשבר כבל
  • מנוע חשמלי מפסיק לעבוד
  • מתג הגג הנפתח התקלקל

אבחון סתימת מסלולי התנועה על גג נפתח

מומחי תיקון גג חשמלי לרכב מתחילים את הבדיקה עם הנחת חוסמי גלגלים סביב הצמיגים האחוריים שנשארים על הקרקע, והפעלת בלם החניה כדי לנעול את הצמיגים האחוריים. בשלב הבא מאתרים את התקלה על הגג החשמלי עם פתיחת הגג ובחינתו לאיתור פסולת, לכלוך או שומן מתקשה.

יש להסיר באמצעות מברק וחומר ניקוי מסיר שומנים כדי להסיר את הפסולת, הלכלוך או השומן המוקשה מפסי התנועה של הגג.

 

ניקיון לאחר ביצוע האבחון של תיקון גג חשמלי לרכב

תיקון גג חשמלי לאחר אבחון התקלה מתבצע באמצעות מיקום הרכב על משטח שטוח וקשיח, והקפדה לוודא שתיבת ההילוכים בחנייה (לאוטומט) או בהילוך ראשון (עבור ידני), נעולים. מניחים חוסמי גלגלים סביב הצמיגים האחוריים שיישארו על הקרקע, ומפעילים את בלם החניה כדי לנעול את הצמיגים האחוריים.

בדיקת מצב גג חשמלי לאיתור כבל שבור

כשתהליך האבחון והניקוי לא פתרו את הבעיה, מתחיל שלב איתור כבל פגום. מומחים מקצועיים בתהליכי תיקון גג חשמלי לרכב משתמשים בכלים ובתהליכים מקצועיים מתקדמים לאיתור הכבל הפגום, והחלפתו במידת הצורך.

בשורה התחתונה, לאבחון ותיקון פונים רק אל המומחים בתחום

אם אתם צריכים סיוע מקצועי באבחון ותיקון הבעיה בגג החשמלי של הרכב שלכם, פנו לסיוע של הצוות המקצועי והמוסמך של המכונאים באוטותליה, שיש להם ניסיון של 12 שנים בתחום, והם יבדקו עבורכם את הגג החשמלי לאבחון הבעיה וביצוע תיקון גג חשמלי לרכב בגישה מקצועית, מהירה ויעילה.