אוטותאליה

שדרות ההסתדרות 58 חיפה

סאן רוף - תקלות נפוצות

סאנרוף - תקלות נפוצות

היום, לכל משפחה יש רכב או שניים ולעיתים קרובות גם שלוש. בהרבה מן הדגמים החדשים תמצאו סאן רוף לחווית נסיעה אולטימטיבית. מאמר זה יעסוק בתקלות הנפוצות שנהגים רבים מתמודדים איתן וכמובן, כיצד מטפלים בהן? 

תקלות נפוצות - סאנרוף

תיקון גג ברכב מצריך עבודה מדויקת וקפדנית שמומלץ לתת רק למקצוענים לבצע. 

זה רק נדמה כי מדובר בחלון רכב סטנדרטי שניתן סך הכל לפתוח ולסגור אותו בכל פעם מחדש. אבל, מכיוון שהחלון נמצא בגג הרכב, הוא חשוף ליותר לנזקי הטבע מאשר החלונות הצדדיים. בחורף לדוגמה, חשוף הסאנרוף לעוצמתו החזקה של הגשם, ואילו שבקיץ קרני השמש מכוונות ישירות עליו. נוסף על כך, האנשים נוהגים לפתוח ולסגור אותו בכל פעם מחדש, מה שבהחלט יכול עם הזמן להשפיע על המנגנון של החלון.

במהלך תיקון גג רכב, יכולה להתרחש גם תקלות חשמליות שמצריכה פתרון מידי ועוד במיוחד בחודשי החורף שבהם, סאןרוף תקול יכול להביא לכך שהגשם יזלוג אל פנים הרכב, מה שבהחלט יכול להשפיע על ערכו של הרכב ואפילו חס וחלילה לגרום לנזק בלתי הפיך.

החלפת סאנרוף לרכב מחיר

שירות החלפת סאנרוף בממוצע תעלה בין 2500  – 4500  ש"ח, כשהמחיר  תלוי במצבו של הרכב ובמצב החלון שצריכים להחליף אותו. תיקון סאנרוף לעומת זאת יכול לעלות פחות אבל במידה שאתם תצטרכו להחליף לחלוטין את הזגוגית או מסילת הרכב, מחיר העבודה יקבע בהתאם.

אוטותליה – תיקון סאן רוף עם המומחים!

אם אתם מחפשים חברה איכותית לתיקון סאנרוף, הרי שאנחנו באוטותליה נשמח להעניק לכם שירות! עם שנות ניסיון רבות, ואלפי רכבים שכבר תיקנו עבורם את חלון גג הרכב, אין ספק ששמנו צועד לפנינו. השאירו עוד היום את הפרטים שלכם, ונציגנו ישמחו ליצור איתכם קשר בהקדם.