אוטותאליה

שדרות ההסתדרות 58 חיפה

כמה עולה לעשות סאנרוף?

מהי עלות סאנרוף?

רוב האנשים דואגים לרכב שלהם ממש כאילו שמדובר בילדים הקטנים שלהם או אולי אפילו בחיות המחמד. אנחנו דואגים לנקות את האוטו, לבצע בו את התיקונים הדרושים, להתאים עבורו את כל המערכות המתאימות לנו וכל זאת, כדי שהבייבי המסיע שלנו יהיה מושלם ומטופח ויסיע אותנו לכל מקום אפשרי.

והפעם אנחנו הולכים לדבר איתכם על סאנרוף, החלון הכי מגניב ברכב שרק יכול להיות עם מגוון יתרונות במהלך הנסיעה ועוד דברים מיוחדים שכולל בתוכו הסאנרוף. אבל ממש לפני שנציין את יתרונותיו הרבים, ואת המחיר של תיקון סאנרוף, בואו ונבין תחילה מהו בכלל הסאנרוף?

כמה עולה לעשות סאנרוף?

סאנרוף – מה זה?

אז למי שלא מכיר – סאנרוף הינו חלון על גג הרכב שמשדרג לכם את איכות הנסיעה כי ההרגשה היא שאתם נוסעים ממש עם גג פתוח, רק שבמקום להתעסק עם גג פתוח – אתם יכולים בכל רגע נתון לסגור את הסאנרוף שלכם בקלות רבה ובכך ולהפוך את הרכב עם גג סגור.

אנשים אוהבים לנסוע עם חלון פתוח קודם כל כי הרוח שנכנסת לרכב נעימה במהלך הנסיעה, ולא בהכרח שתמיד יהיה לנו נוח לפתוח את החלון דווקא מהצד. מעבר לכך, הסאנרוף הוא פשוט דבר מגניב, רק לא לחודשי החורף שבהם יכול להיות גשם שעלול לחדור אליכם אל פנים הרכב.

כל היתרונות בנסיעה עם סאנרוף

לסאנרוף ישנם יתרונות רבים שאותם בחרנו לרכז עבורכם:

  • אוורור נוח ואיכותי לרכב
  • להרגיש שיש לך גג נפתח לרכב
  • איכות נסיעה שונה לחלוטין מהרגיל!
  • כי לנסוע עם גג פתוח זה מגניב!

לא משנה מה הסיבות שלכם לאהבת הסאנרוף – בואו ופשוט נודה בכך כי מדובר באחד הדברים המגניבים ביותר שיכולים ליצור עבורנו איכות נסיעה של ממש ובעיקר לאורך נסיעות ארוכות!

סאנרוף לרכב מחיר

קשה מאוד להעריך כמה יעלה לכם סאנרוף לרכב, כי הדבר כולל בעצמו הרבה מאוד קריטריונים שמשפיעים ישירות על המחיר. הסאנרוף תלוי בחומרים שממנו הוא עשוי, בזמן ההתקנה שלוקח להתקין את החומרים הללו, באישורים השונים שהרכב שלכם מחייב כדי לבצע בו סאנרוף ועוד.

בעת התקנת הסאנרוף ולאחר שכבר שילמתם עליו, חשוב לקבל תעודת אחראיות על התיקון, כי אם חלילה הסאנרוף שלכם יתקלקל, זה יכול לגרום נזק משמעותי לרכב כולו ובמיוחד בתקופת הגשמים שישנו החשש כי גשם יחדור אל פנים הרכב ויהרוס לכם את מערכת הציוד והמושבים.

סאנרוף פתוח

אוטותאליה – תיקון סאנרוף עם המאסטרים!

אנחנו באוטותאליה ערוכים לספק לכם תיקון סאנרוף ברמה האיכותית ביותר שאתם רק תוכלו למצוא. קיימות דרכים שונות לתיקון סאנרוף, כשהכל תלוי בדגם הרכב שלכם בגודל ורוחב הסאנרוף ובאיכות החומרים שאיתם משתמשים כדי לתקן את הסאנרוף שלכם. אם אתם זקוקים לשירות תיקוני סאנרוף או, שחשוב לכם לוודא לפני החורף הקרב כי הסאנרוף שלכם תקין ולא ינזל לחלוטין או שלא ייסגר – אנחנו נהיה המענה שלכם לדבר!

השאירו את הפרטים שלכם עוד היום באתר שלנו ואנחנו נשמח ליצור איתכם קשר!