אוטותאליה

שדרות ההסתדרות 58 חיפה

זגגות רכב – תיקון גגות וחלונות

זגגות רכב בצפון

ישנה סיבה למה חלונות הרכב שלנו גדולים ומרווחים כי הם אמורים לספק לנו שדה ראיה נרחב. אך, לא מדובר בסתם זכוכית רגילה אלא בזכוכית איתנה. אנחנו באוטותאליה מציעים לכם שירותי זגגות רכב בצפון.

זגגות רכב מאמר attention-details-particle-view-modern-luxury-white-car-parked-indoors-daytime (1)

תיקון סאנרוף - מהו?

לכל מי שלא יודע מהו תיקון סאנרוף, הרי שמדובר בחלון שמש הממוקם על גג האוטו. הסאנרוף נחשב כאבזור יוקרתי לרכב היכול להעניק לו תאורה נוספת, הרגשה של נסיעה בחיק הטבע בה ניתן לראות את השמיים והכוכבים. הסאנרוף הוא לחלוטין מותרות וממש לא חייבים לקנות רכב עם חלון שמש בגג אבל, אם אתם תצטרכו תיקון גג נפתח, חד משמעית שאנחנו זו הכתובת עבורכם, ובחברת אוטותאליה אנחנו נוכל לעזור לכם לתקן את סאנרוף הרכב ולהחזיר אותו למצבו החדש

זגגות רכב בצפון - מתי מומלץ לפנות?

קיימות מספר סיבות שבגללן כדאי מאוד לפנות לשירות זגגות רכב:

  • דליפה של מים אל פנים הרכב מהחלון יכול להעיד על כך שהרכב שלכם אינו אטום.
  • רעשי רוח חזקים במהלך הנסיעה. אין משהו יותר מבאס מזה, שאתם מתיישבים ברכב שלכם ורעשים דרך החלון מעידים באופן חד משמעי כי ישנה בעיה עם החלון שלכם, ומומלץ לגשת לטיפול של זגג רכב במהרה.
  • החלונות והסאן רוף מאוד ישנים, והנראות דרכם כבר לא טובה בכלל. סיבה זו שכיחה ב50% מהמקרים של החלפת חלונות ברכב. נסיעה עם חלון לא נקי כלל, תהפוך את הנסיעה שלכם למאוד מסוכנת.

אוטותאליה – זגגות רכב בצפון!

אנחנו באוטותאליה גאים להציג את שירות הזגגות לרכב שלנו. אנחנו מתמחים בתיקון והחלפה של גגות וחלונות לרכב מכל סוג. השאירו פרטים עוד היום ואנחנו נשמח ליצור קשר.